بهار ، تابستان ، پاییز ، زمستان و باز هم بهار!

مدتهاست میگم خدایا شکر که تو عراق نیستم! تو افغانستان نیستم! تو افریقا نیستم!ولی خدا تو این مملکتم به اسم تو خیلیا دارن …
خسته شدم از اینهمه بخور بخورو خیانتو و بعد فرشته نشون دادن خودشون
مشکل نظام حاکم بالا بردن خودشون در حد معصوم بود که انتظار عمومی رو خیلی برد بالا!
از جریان سبز هم حالم بهم مبیخوره مخصوصا کربیشون!!!
هر حکومتی برای حفظ بقای خودش دست به اقداماتی میزنه و هیچ حکومتی جدای از این قضیه نیس نمونه اروپاییش فرانسه و اختشاشات تابلوش و جالب اینکه کشورایی که خودشون به پلیدی مشهورا ، امدن ناراحت جونای ما هستن! نمونش انگلیس که بابایی از ایران در اورده که حالا حالا ها جبران نمیشه!
چیز که خطرناکه قاطی شدن حق و باطله! اینکه من از نظام اداری و بروکراسی و بخور بخور اقایان حالم بهم بخوره حق منه ولی اینکه این اعتراض من برا دشمنای این حکومت که یه خروار شهید دادو زندگی خیلی ها و فرصت های خیلی های دیگه بخاطر تغییر حکومت از بین رفت یه حرف دیگس!
ایا من نظام فعلی رو همینجوری قبول دارم؟ نه
ایا من خواهان اصلاح اونم ؟ اره ولی به روشی اصولی
خوب حالا این روش اصولی چیه؟ نمیدونم ولی میدونم تغییر حکومت بسیار پر هزینه هست و خود امام هم از اون اول نمیخواست انقلاب کنه ولی مجبور شد
نتیجش اینکه من خوشحالم که مسلمونم و اگه اینهمه مشکل و پلیدی هست به خاطر اسلام نیس بلکه بخاطر درست اجرا نشدنشه! ولی تا اینجایی هم که معلوم شده سبزها و کشورهای طرفدارشون به نظر نمیاد دنبال حکومتی اسلامی باشن!
فکرشو بکون اروپا و امریکا!
ولی ایا حکومت اسلامی اینیه که داریم؟ شک نزدیک به یقین نه!
ولی اگه قرار باشه بین بدو بدتر انتخابی انجام بدم مسلما طرفدار کشورهایی مثل امریکا و اسرائیلو استعمار پیر نیستم!

نصیحت یک دوست

مدتهاست چیزی ننوشتم چون درگیر کونکورو کارای زنجان لاگو بستن شرکتو دنبال یک شغل بودمو البته تا حدودیم هستم!

یه عکس باعث شد بهونیه پیدا کنم برا نوشتن!

مدتها پیش وقتی علاقمو که کامپوتر بود پیدا کرده بودم ولی هنوز جهت نگرفته بودم و تو شهرستان ما هم کسی واسه جهت دادن پیدا نمیشه تا اینکه یه بار از یکی از بزرگان برنامه نویس که ینمه روی لینوکس باهاش کل کل کرده بودم سوالی پرسیدم که اونم خیلی ساده جواب داد ولی واقعیت اینه که همون جملات ساده تاثیرشو گزاشت!

عکسشو میزارم تا ببینید:

omid

فقط میخواستم نشون بدم که گاهی ادما با ساده ترین چیزا میتونن مسیر زندگی یه ادم دیگه رو تغییر بدن و این هم وحشتناکه و هم زیبا!